داروی تقویت حافظه سالمندان و نکاتی برای مصرف آن

داروی تقویت حافظه سالمندان

با افزایش سن، بسته به سبک زندگی در دوران جوانی، موارد موروثی و غیره، حافظه به مرور زمان کاهش پیدا کرده و ضعیف می شود. حواس پرتی و فراموشی در میان بسیاری از سالمندان رایج است و می تواند باعث آزار اطرافیان و از همه مهمتر خود فرد شود. امروزه خوشبختانه با پیشرفت علم، راه هایی برای حل این مشکل وجود دارد. یکی از این روش ها، استفاده از داروی تقویت حافظه است. اما بهترین داروی تقویت حافظه سالمندان کدام است؟ آیا خوردن دارو برای تقویت حافظه عوارض دارد؟ برای مصرف چنین داروهایی نیازی به نسخه ی پزشک وجود دارد؟ با ما در ایران داروک همراه باشید تا پاسخ تمامی سوالات خود را به دست آورید.

نکته اول: برای تقویت حافظه، داروی شیمایی مصرف کنیم یا گیاهی؟

داروهای تقویت حافظه سالمندان که شیمیایی هستند، با اینکه موثر هستند اما عوارض جانبی زیادی هم دارند. برای تقویت حافظه سالمندان میتوانید از داروهای شیمیایی یا گیاهی استفاده کنید اما بخاطر داشته باشید که داروهای شیمیایی می توانند به صورت مستقیم بر اندام ها مثل معده، کبد، روده و غیره تاثیر بگذارند که این امر میتواند باعث آسیب به افراد شود.
یکی از بهترین روش‌های درمان جهت تقویت حافظه ی سالمندان، مصرف داروهای گیاهی است که با استفاده از ترکیبات گیاهی موثر و بدون داشتن هیچ گونه عواض جانبی احتمالی، به درمان آن ها کمک خواهد کرد. خوردن داروهای شیمیایی را نمی توان به هیچ عنوان بدون مشورت با پزشک متخصص مصرف کرد، چرا که ممکن است به همان اندازه که مفید هستند، برای بدن سالمند مضر باشند. با استفاده از داروی گیاهی تقویت حافظه سالمندان، می توانید از عدم وجود عوارض جانبی مطمئن باشید، اما به شرطی که یک داروی گیاهی خوب را انتخاب کرده باشید!

نکته اول: تغذیه و فعالیت فیزیکی در تقویت حافظه موثر است

چقدر به تغذیه ی سالمندان و میزان فعالیت فیزیکی روزانه ی آن ها اهمیت می دهید؟ غذای تازه، سالم، سرشار از فیبر، فسفر، انواع ویتامین ها و مواد مغذی و معدنی ضروری می تواند در تقویت حافظه سالمندان تاثیر شگفت انگیزی داشته باشد. فعالیت فیزیکی نیز دقیقاً به همین صورت است. تا زمانی که این امکان وجود دارد، به صورت روزانه پیاده روی را در برنامه ی سالمند خود بگنجانید. این فعالیت روزانه ی فیزیکی، نه تنها در بهبود روحیه ی آن ها موثر است، که می تواند به تقویت حافظه ی آن ها نیز کمک شایانی بکند. و اما دارو!  بهترین داروی تقویت حافظه سالمندان و داروی تقویت مغز چیست؟
قرص گیاهی ممورکس، داروی تقویت حافظه سالمندان

قرص گیاهی ممورکس، داروی تقویت حافظه سالمندان

برای تقویت حافظه سالمندان، می توانید بدون نیاز به نسخه ی پزشک از قرص گیاهی ممورکس استفاده کنید. چرا؟ چون در ساخت آن از هیچ ماده ی شیمیایی و مضری استفاده نشده است. قرص گیاهی ممورکس، داروی تقویت حافظه سالمندان است که در ساخت آن از گیاهی به نام جینکوبیلوبا استفاده شده است. گیاه جینکوبیلوبا، از درختی با همین نام به دست می آید که در چین به صورت طبیعی می روید. درخت جینکوبیلوبا، قدیمی ترین گونه ی گیاهی بر روی زمین است که در حدود 150 میلیون سال قدمت دارد. قرص گیاهی ممورکس از برگ درخت جینکوبیلوبا ساخته می شود که می تواند از زوال عقل جلوگیری کرده و در نتیجه بسیار موثر برای پیشگیری از آلزایمر، اختلال حواس و تقویت حافظه باشد.
قرص گیاهی ممورکس از شرکت ایران داروک به عنوان داروی تقویت حافظه سالمندان است که با افزایش گردش خون در مغز و خواص آنتی اکسیدانی روند فعالیت مغز را بهبود بخشیده و در نتیجه منجر به تقویت حافظه خواهد شد. این دارو می تواند اثرات ناشی از رادیکال های آزاد را خنثی کند. برای مصرف قرص ممورکس به عنوان داروی تقویت حافظه سالمندان توجه داشته باشید که قرص ممورکس را باید روزی 3 عدد و حداقل به مدت سه تا شش هفته مصرف کنید و شاهد نتایج فوق العاده ی آن در درمان سردردهای مزمن و پیشگیری از حواس پرتی، تقویت حافظه و بهبود روند فعالیت های مغزی باشید. برای تهیه ی قرص ممورکس می توانید به سایت ایران داروک مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ها

سلام پدرمن بیماری قلبی داره از وقتی رفت بیمارستان و دارو بهش دادن حافظش دچارمشکل شده خواستم ببینم این قرص بدردش میخوره؟

باسلام با توجه به سابقه بیماری پدرتان درباره مصرف هر داروی گیاهی باید با پزشکشان مشورت کنید.

افزودن دیدگاه جدید

ویدئو مرتبط

مقاله ای مرتبط با محصول یافت نشد.